ТМ CASABLANCA представлена на ринку України двома гнучкими форматами: магазинами самообслуговування, площею 22-70 м2, та „острівками” в торговельних центрах площею 5-10 м2.

Гнучкість форматів ТМ CASABLANCA дозволяє швидко пристосовуватись до різких коливань на ринку.

Мережа магазинів торгівельної марки CASABLANCA розвивається дуже динамічно та налічує 26 магазинів у різних регіонах України, зокрема Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Хмельницькому, Луганську та у багатьох районних центрах.

Франчайзингова модель співпраці обрана в якості головної маркетингової стратегії компанії.

Партнери-франчайзі вже відкрили вісім точок продажу під торговельною маркою CASABLANCA. Партнери-франчайзі забезпечуються всебічною підтримкою. А саме:  пакетом стандартів та методологій по веденню бізнесу, (франчайзинговий пакет); навчання персоналу, детальні консультації франчайзі на всіх етапах провадження бізнесу, забезпечується рекламна підтримка. І звичайно ж, франчайзі отримує всю гамму товарів за привабливими партнерськими цінами.

Мінімальна інвестиція у бізнес складає від 11 000 $.

Для відкриття “острівка” в торговельному центрі, необхідно 2-3 тижні, а магазину самообслуговування  – від 1-го до 2-х місяців.

Щодо співпраці на умовах франчайзингу звертатись за тел.: 067 670-10-01, або заповнивши форму в розділі Зворотній зв’язок, вказавши Ваші контактні дані.